KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11288012

nr 1128 8012

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), stämpelsignerad, motivet: 21,5x18

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 september 2017
kl 20:56:53

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell